search

Nawóz ReWaterSoft Kondycjoner wody

13,90 zł

Kondycjoner wody

WaterSoft to rozpuszczalny w wodzie kondycjoner wody, który wspomaga obniżyć  pH wody służącej do podlewania naszych roślin. 

Skład:

  • Azot (N) całkowity - 4%
  • Azot (NH2 ) amidowy - 4%
  • Fosfor (P2O5) - 21%
  • rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł

Sprawdź jak
pakujemy nasze rośliny

Opis

Zastosowanie produktu poprawia efektywność działania nawozów, które zostaną użyte do pozakorzeniowego odżywienia roślin. WaterSoft ma za zadanie wzmacniać i wspomagać wzrost roślin. Dzięki dostarczaniu najwyższej jakości makroskładników, azotu i fosforu, powoduje on obniżenie pH i zmniejszenie napięcia powierzchniowe wody.

Zwiększa efektywność zabiegów dokarmiania dolistnego roślin i skuteczność działania zabiegów agrotechnicznych. Ma on na celu poprawić jakość używanej przez nas wody.

Spora ilość nawozów używana do dokarmiania roślin w wodach twardych działa mniej efektywnie. Po użyciu naszego kondycjonera wody i obniżeniu poziomu pH dostarczane mikroskładniki nie spłyną z rośliny, a dokładnie wniknął do niej poprzez zwiększenie pola powierzchni cieczy.

Dawkowanie:

Do wody, dodajemy po kropelce środek, aż do momentu uzyskania koloru wyraźnie pomarańczowego. 

Patrz tabela z kolorami. Kondycjoner powinno się dodawać do każdego nawozu. 

Pojemność 10ml

Gdy będziesz miał problem z uzyskaniem prawidłowego koloru wody to zaleca się próbę zmiękczenia wody na większej ilości H20


Szczegóły produktu

close

Lista życzeń