search

Monstera Deliciosa (duża)

69,90 zł

Monstera Deliciosa (duża)

Efektowna ozdoba każdego wnętrza

Monstera Deliciosa (duża) to wyjątkowa roślina o pokroju drzewka. Jej wiecznie zielone pędy zdobią duże, błyszczące liście w kolorze ciemnej i jasnej zieleni. Ich powierzchnię zdobią nierównomierne nacięcia, które niekiedy sięgają nawet jaśniejszego nerwu głównego.

Monstera jest typową rośliną salonową. Zdobi również sypialnie oraz przestrzenie biurowe dodatkowo oczyszczając powietrze z toksyn i zanieczyszczeń. 

Jej pokrój jest wzniesiony, a zarazem niezwykle elegancki. Idealnie pasuje do wnętrz w jasnej kolorystyce, która kontrastuje z intensywną zielenią liści i łodyg.

Roślina kolekcjonerska.

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł

Sprawdź jak
pakujemy nasze rośliny

Opis

Monstera Deliciosa (duża)

Monstera Deliciosa (duża) zakwita w okresie letnim. Jej błyszczące na górze liście, od spodu maja bardziej matową fakturę a w dotyku są delikatnie sztywne.

Walory Monstery Deliciosa:

  • duże liście z efektownymi wycięciami
  • wzniesiony, elegancki pokrój
  • idealna roślina do salonu, sypialni, łazienki, biura
  • odmiana kolekcjonerska
  • oczyszcza powietrze

Jak dbać o Monsterę Deliciosa?

Jeśli liście monstery zaczynają usychać od końców w kierunku środka to znak, że powietrze jest dla niej za suche. Podnieś wilgotność powietrza dzięki częstemu zraszania i zamgławianiu monstery, możesz użyć również nawilżaczy powietrza, bądź stworzyć dla niej towarzystwo innych roślin podnoszących wilgotność.

Stanowisko: stałe temperatury bez przeciągów, ciepłe, duża ilość pośredniego światła słonecznego bądź półcieniste

Podlewanie: umiarkowane, latem raz w tygodniu, zimą co 2 tygodnie, lubi częste zraszanie, ale jest wrażliwa na przelanie, warstwa wierzchnia podłoża powinna przeschnąć między podlewaniem

Podłoże: przepuszczalne, żyzne, delikatnie wilgotne, próchnicze

Doniczka: 19 cm

Wysokość: ok. 95

* Zdjęcie przedstawia przykładową sadzonkę.


Szczegóły produktu

close

Lista życzeń