search

Aglaonema Strawberry Baby

59,90 zł

Aglaonema Strawberry Baby

to piękna kolekcjonerska odmiana popularnej w uprawie domowej aglonemy. Roślina o  fascynujących liściach, które przypominają swoją kolorystyką truskawki. Jej kolorystyka i nieregularne wzory  rozjaśnią każdą przestrzeń. Aglaonema Strawberry Baby to roślina łatwa w uprawie, dlatego świetnie sprawdzi się również u początkujących miłośników roślin.

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 170 zł

Sprawdź jak
pakujemy nasze rośliny

Opis

Czego potrzebuje nasza roślina ?

Światło: Aglaonema preferuje jasne, rozproszone światło, ale należy unikać bezpośredniego słońca. Można umieścić ją w pobliżu okna gdzie nie będzie wystawiona na intensywne promienie słoneczne.

Temperatura: Roślina ta najlepiej rośnie w temperaturze od 18°C do 24°C. Unikaj nagłych zmian temperatury i utrzymuj ją z dala od przeciągów.

Wilgotność: Aglaonema lubi podwyższoną wilgotność powietrza. Możesz regularnie rozpylać wodę na liściach lub umieścić doniczkę na podstawce z mokrym żwirem, aby zwiększyć wilgotność wokół rośliny.

Podlewanie: "Strawberry Baby" należy podlewać umiarkowanie. Nie dopuszczaj do przesuszenia podłoża, ale unikaj nadmiernego podlewania, co może prowadzić do gnicia korzeni. Najlepiej jest podlewać, gdy wierzchnia warstwa podłoża jest sucha.


Szczegóły produktu

close

Lista życzeń